Starostlivosť, pohodlie a spokojnosť

Klinika estetickej stomatológie Krasnodent

Dáváme si záležať na tom, aby sa u nás klienti cítili čo najlepšie.
Viac informácií

Starostlivosť, pohodlie a spokojnosť

Ten najvycibrenejší zubársky um sa u nás snúbi s domáckou rodinnou atmosférou. Hlavným pilierom našej práce pre nás však zostáva kvalitné prevedenie zákrokov a hlavne zdravie pacientov. V snahe o dokonalý, ničím nenarušený úsmev našich klientov sa neustále snažíme zlepšovať a ísť s dobou či dokonca inovovať.
Okrem komplexných dentálnych služieb, ako sú zubné fazety, si dávame záležať i na pohodlí a dobrej nálade klientov. V našich priestoroch s príjemnými a vzdušnými interiérmi či terasou, znie upokojujúca hudba a nechýba v nich možnosť občerstvenia. Okrem toho sa každý klient môže kochať idylickým výhľadom na prekrásnu slovenskú prírodu. Snažíme sa navodiť príjemnú uvoľnenú atmosféru dovolenky na horách.

História

  • Firma Krasnodent bola založená v roku 2011 s jedinou víziou- priniesť zákazníkom krásne a trvanlivé zuby.
  • Personál kliniky sa v roku 2011 zúčastnil školenia, kde zdokonalili svoje znalosti v aplikácii zubných faziet.
  • V roku 2015 sa uskutočnilo ďalšie školenie, tentokrát v Austrálii.
  • Úsilie majiteľky zdokonaliť svoje esteticko-stomatologické umenie ju zaviedla do Istanbulu, domova špičkových estetických stomatológov.
  • Tam ale cesta Krasnodentu nekončí. Ďalšími zastávkami vlaku za krásnymi a odolnými zubami boli USA a Anglicko.

Zrodenie estéta

Majiteľku kliniky zaviedlo na túto dráhu jej vlastné presvedčenie. Vždy ju fascinovali krásne a perfektne zdravé a čisté zuby. Preto investovala všetku snahu a svoj talent a precestovala svet, aby získala skúsenosti a odborné znalosti v disciplíne estetická stomatológia. Vyštudovala vysokú školu a získala titul doktora medicíny zo stomatológie. Následne sa vydala do sveta získavať prax. Absolvovala školenia v Sydney, Londýne, Istanbule a San Franciscu. Získla množstvo informácii z mnohých elitných kliník a sama sa dnes radí medzi európsku elitu estetickej stomatológie, ale ani to jej nestačí. Neustále sa snaží inovovať a zlepšovať svoje služby, inšpiruje sa sledovaním tých najprestížnejších kliník v USA, Dubaji, Londýne, Francúzsku a Nemecku.

Spoznajte náš tím

Postará sa o vás tím odborníkov s bohatými skúsenosťami.
MUDr. Alena Felszeghy
Lekárka a majiteľka
MDDr. Dominika Martykánová
Lekárka
MDDr. Marián Kasaj
Chirurg
Gabriela Kekelyová
Dentálna hygienička
Katarína Podsklanová
Sestra
Júlia Raždíková
Sestra
Ľubomíra Švancárová
Sestra
Alena Strnádlová
Recepčná
Margita Krellová
Upratovačka, kuriérka

Prístroje

Disponujeme najmodernejším zubárskym vybavením. Naša výbava na sebe nesie značku slávnej a prestížnej spoločnosti z Fínska. Planmeca už viac než 40 rokov inovuje a vyrába špičkové zubárske prístroje a software, sú elitou na trhu so stomatologickým vybavením.
Čo sa týka konkrétnych prístrojov, máme najnovšie a šetrné rengeny. Disponujeme tiež veľmi presnými mikroskopmi, ktoré svojimi šošovkami zamerajú i tie najmenšie zubné čiastočky. Nechýba ani výpočtová tomografia (CT). A keďže je pre našu prax pohodlie klientov jedným z nespochybniteľných pilierov, naše kreslo patrí k absolútnej špičke na trhu.
Bezpečnosť tohoto kresla je nespochybniteľná. Všetka elektronika je pokrytá ochrannou vrstvou a je zakotvená v hliníkových podstavcoch, ktoré sú odolné voči akýmkoľvek desinfekčným látkam a sú dokonale sterilné. Samozrejme, nejde len o účelnosť a bezpečnosť, pohodlie a komfort sú dôležitými parametrami nie len pre pacienta, ale aj pre lekára. Práve pohodlie zabezpečuje nadýchané a hebké polstrovaie z umelej kože a elastickej peny s pamäťovým efektom. Kreslo sa tak prispôsobí pacientovmu telu a nie naopak.

Certifikáty

Naše certifikáty
closealign-justifyellipsis-vchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram