Starostlivosť, pohodlie a spokojnosť

Klinika estetickej stomatológie Krasnodent

Dáváme si záležať na tom, aby sa u nás klienti cítili čo najlepšie.
Viac informácií

Starostlivosť, pohodlie a spokojnosť

Ten najvycibrenejší zubársky um sa u nás snúbi s domáckou rodinnou atmosférou. Hlavným pilierom našej práce pre nás však zostáva kvalitné prevedenie zákrokov a hlavne zdravie pacientov. V snahe o dokonalý, ničím nenarušený úsmev našich klientov sa neustále snažíme zlepšovať a ísť s dobou či dokonca inovovať.
Okrem komplexných dentálnych služieb, ako sú zubné fazety, si dávame záležať i na pohodlí a dobrej nálade klientov. V našich priestoroch s príjemnými a vzdušnými interiérmi či terasou, znie upokojujúca hudba a nechýba v nich možnosť občerstvenia. Okrem toho sa každý klient môže kochať idylickým výhľadom na prekrásnu slovenskú prírodu. Snažíme sa navodiť príjemnú uvoľnenú atmosféru dovolenky na horách.

História

  • Firma Krasnodent bola založená v roku 2011 s jedinou víziou- priniesť zákazníkom krásne a trvanlivé zuby.
  • Personál kliniky sa v roku 2011 zúčastnil školenia, kde zdokonalili svoje znalosti v aplikácii zubných faziet.
  • V roku 2015 sa uskutočnilo ďalšie školenie, tentokrát v Austrálii.
  • Úsilie majiteľky zdokonaliť svoje esteticko-stomatologické umenie ju zaviedla do Istanbulu, domova špičkových estetických stomatológov.
  • Tam ale cesta Krasnodentu nekončí. Ďalšími zastávkami vlaku za krásnymi a odolnými zubami boli USA a Anglicko.

Zrodenie estéta

Majiteľku kliniky zaviedlo na túto dráhu jej vlastné presvedčenie. Vždy ju fascinovali krásne a perfektne zdravé a čisté zuby. Preto investovala všetku snahu a svoj talent a precestovala svet, aby získala skúsenosti a odborné znalosti v disciplíne estetická stomatológia. Vyštudovala vysokú školu a získala titul doktora medicíny zo stomatológie. Následne sa vydala do sveta získavať prax. Absolvovala školenia v Sydney, Londýne, Istanbule a San Franciscu. Získla množstvo informácii z mnohých elitných kliník a sama sa dnes radí medzi európsku elitu estetickej stomatológie, ale ani to jej nestačí. Neustále sa snaží inovovať a zlepšovať svoje služby, inšpiruje sa sledovaním tých najprestížnejších kliník v USA, Dubaji, Londýne, Francúzsku a Nemecku.

Spoznajte náš tím

Postará sa o vás tím odborníkov s bohatými skúsenosťami.
MUDr. Alena Felszeghy
Lekárka a majiteľka
Ľubomíra Švancárová
Sestra
MDDr. Marián Kasaj
Chirurg
Gabriela Kekelyová
Dentálna hygienička
Katarína Podsklanová
Sestra

Prístroje

Disponujeme najmodernejším zubárskym vybavením. Naša výbava na sebe nesie značku slávnej a prestížnej spoločnosti z Fínska. Planmeca už viac než 40 rokov inovuje a vyrába špičkové zubárske prístroje a software, sú elitou na trhu so stomatologickým vybavením.
Čo sa týka konkrétnych prístrojov, máme najnovšie a šetrné rengeny. Disponujeme tiež veľmi presnými mikroskopmi, ktoré svojimi šošovkami zamerajú i tie najmenšie zubné čiastočky. Nechýba ani výpočtová tomografia (CT). A keďže je pre našu prax pohodlie klientov jedným z nespochybniteľných pilierov, naše kreslo patrí k absolútnej špičke na trhu.
Bezpečnosť tohoto kresla je nespochybniteľná. Všetka elektronika je pokrytá ochrannou vrstvou a je zakotvená v hliníkových podstavcoch, ktoré sú odolné voči akýmkoľvek desinfekčným látkam a sú dokonale sterilné. Samozrejme, nejde len o účelnosť a bezpečnosť, pohodlie a komfort sú dôležitými parametrami nie len pre pacienta, ale aj pre lekára. Práve pohodlie zabezpečuje nadýchané a hebké polstrovaie z umelej kože a elastickej peny s pamäťovým efektom. Kreslo sa tak prispôsobí pacientovmu telu a nie naopak.

Certifikáty

Naše certifikáty
closealign-justifyellipsis-vchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram